Alışveriş Sepeti

ADET ÜRÜN FİYAT
Sipariş Takip


Kategoriler
Markalar
Detaylı AramaRastgele Ürünler
DS-8632/8616/8608NI-E8 DS-8600 Series NVR
$ + KDV
0.00 $ (0 TL)

Son Yorumlananlar
OTOPARK PLAKA TANIMA SİSTEMİ                                        

                                  Plaka Tanıma Sistemi Ücretli Otopark Versiyonu Özellikleri

                                                                      ÜCRETLİ OTOPARK

Kapalı veya açık otoparkların giriş ve çıkışlarına tesis edilecek olan Plaka Tanıma Sistemi otopark alanına giren müşterilerin otopark içerisinde kalma süresini hesaplayarak ücretlendirmeyi gerçekleştirir. Abone araç tanımlanabilir ve bekleme yapmadan giriş çıkışları sağlanabilir. Sistem bilet, kart veya siticker kullanma ihtiyacı duymaz. Tüm işlemler plaka üzerinden işler ve plakasız araçların/plakası okunamayan araçların otopark içerisinde kalma süreleri rahatlıkla tespit edilerek ücretlendirme işlemleri gerçekleştirilir.

Birçok raporlama özelliği ile işletme kontrol altında tutulur.

 

 

PLAKA TANIMA SİSTEMİ ÜCRETLİ OTOPARK YAZILIMI ÖZELLİKLERİ

Sistem hatalı plaka ya da plakasız araçlarında otoparka girişini ve ücretlendirilmesini destekler. Hatalı ya da plakasız araçların resmi çekilir çıkış esnasında operatörün ekranına resim/resimler gelir, operatörün müdahalesi ile sisteme manuel (okunamayan plakanın bilgileri, plakasız araç için plakasız ) olarak kayıt edilebilir, ücretlendirme yapabilir ve

Operatörün onayı ile yazarkasadan fiş alınabilir.

 

Plakaya, tarih ve saate göre veya geçiş noktasına göre arama yapılabilmektedir. Plaka bilgisi üzerinden arama yapılırken okunan

Plakanın hatalı okunma ihtimali düşünülerek yazılım plakanın bazı karakterleri üzerinden joker karakterler kullanarak arama yapabilmeyi destekler. Bu sayede bilinen karakterler üzerinden aracın bulunmasını sağlanacaktır.

 

Birden çok otoparkı olan işletmeler her nokta için client yazılımı kullanılır. Merkezi yazılım üzerinden de takip ve kontrol işlemi de yapılabilir. Yazılım çekilen fotoğraflar içinde okuma yaptığı son fotoğrafı ekrana getirecektir.

 

Bir araç için fotoğrafın Çekilmesinden sonra plaka tanıma süresi 1 sn.den daha kısa sürer.

Farklı yapılardaki plakaları tanıyabilecek özelliktedir. Aracın önünden çekilmiş fotoğraflarla plaka tespiti yapabilir. Yazlım, görüntü alınacak kamerayı seçme imkânı sağlar.

 

Plakayı, tespit edildiği yerden (ortada, sağda, solda) bağımsız olarak tanıyabilir. Farklı renkteki zeminler ve Farklı renkteki yazılarla yazılmış plakaları tanıyabilir. Yazılım geriye dönük olarak en az 1yıllık raporlama yapabilir.

 

Yazılım, aracın plaka ve geçi saati bilgisini metin(txt) veya Excel (xls) biçiminde yazıcıya çıktı olarak

Gönderebilir. Sistem şifreleme yapabilir. Yazlıma erişim kullanıcı adı ve şifresi ile sağlanabilir.

 

 

<


Üye Paneli

Haberler
Döviz Kurları
 • Looding..
Anket

 • Bize Nerden Ulaştınız ?

 • Google
 • Twitter
 • Facebook
 • GKS GRUP
 • Reklamlar

   
Haber Grubu

Ziyaret Bilgileri
 • Online:1
 • Bugün : 2248
 • Bu Ay: 533171
 • TOPLAM : 6284025